17 Görüntülenme
Sevgili Beyaz Irk
6.2 IMDB Puanı

Sevgili Beyaz Irk

(Dear White People)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Justin Simien
Ödüller 13 ödül & 28 Adaylık.
Sevgili Beyaz Irk izle ⭐ Sevgili Beyaz Irk (Dear White People) 2014 - Amerika yapımı Dram, Komedi ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Dear White People, 2014 yapımı bir Amerikan komedi-drama filmidir. Film, Justin Simien tarafından yazılmış ve yönetilmiştir. Başrollerinde Tessa Thompson, Tyler James Williams, Teyonah Parris, Brandon P. Bell, Malcolm Barrett ve Dennis Haysbert yer almaktadır.

Film, Ivy League üniversitesinde okuyan dört siyah öğrencinin hikayesini anlatıyor. Öğrenciler, beyazların çoğunlukta olduğu bu üniversitede ırkçılığın çeşitli biçimleriyle karşılaşmaktadırlar.

Film, öğrencilerin ırkçılığa karşı mücadelelerini ve kendi kimliklerini bulma çabalarını konu alıyor. Film, aynı zamanda medyadaki ırkçılık temsilleri ve beyazların ayrıcalıkları gibi konuları da tartışıyor.

Dear White People, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Film, Thompson, Williams, Parris ve Bell'in performansları, yönetmenlik ve senaryo için övüldü.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın