56 Görüntülenme
Sherlock Jr.
8.2 IMDB Puanı

Sherlock Jr.

(Sherlock Jr.)
Yönetmen
Senaryo Jean C. Havez, Joseph A. Mitchell, Clyde Bruckman
Ödüller 2 ödül
Sherlock Jr. izle ⭐ Sherlock Jr. 1924 - Amerika yapımı Aksiyon, Komedi ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Sherlock Jr. (1924), Buster Keaton'ın yönettiği ve başrolde yer aldığı sessiz bir komedi filmidir. Film, bir sinemada çalışan makinistin, hırsızlıkla suçlandıktan sonra bir rüya görmesini konu alır.

Keaton, filmde iki farklı karakteri canlandırır. Birinci karakter, küçük bir sinemada çalışan, fakir ve hayalperest bir makinisttir. İkinci karakter ise, rüyasında Sherlock Holmes gibi bir dedektiftir.

Makinist, bir gün, çalıştığı sinemada, güzel bir kadına aşık olur. Ancak, kadının babasının saati çalınır ve makinist suçlanır. Makinist, suçsuzluğunu kanıtlamak için bir dedektife başvurur, ancak dedektif ona inanmaz.

Makinist, hayal dünyasına kaçar ve kendini bir dedektif olarak görür. Rüyasında, saati çalan kişiyi bulur ve suçluları yakalar.

Sherlock Jr., hem komedi hem de drama unsurlarını içeren bir filmdir. Film, Keaton'ın olağanüstü fiziksel komedi becerilerini ve yaratıcı yönetmenliğini gözler önüne sermektedir.