596 Görüntülenme
Sicario
7.7 IMDB Puanı

Sicario

(Sicario)
Kategori
Senaryo Taylor Sheridan
Ödüller 3 Oscar Adaylığı. 15 ödül & 157 adaylık. total
Sicario izle ⭐Sicario 2015 - Amerika yapımı Aksiyon, Dram ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Sicario, 2015 yapımı bir Amerikan aksiyon gerilim filmidir. Denis Villeneuve tarafından yönetilen filmin başrollerinde Emily Blunt, Benicio del Toro ve Josh Brolin yer almaktadır.

Film, Amerika Birleşik Devletleri ile Meksika arasındaki sınır bölgesindeki uyuşturucu kartellerine yönelik bir operasyonu konu edinir. FBI ajanı Kate Macer (Emily Blunt), kartellerin ABD'ye silah kaçakçılığı yaptığına dair bir ihbar alır. Macer, özel operasyonlar birimi CIA'den Matt Graver (Josh Brolin) ve onun ekibiyle birlikte bu operasyona katılmaya karar verir.

Graver, Macer'a, kartellerin silah kaçakçılığını durdurmak için yasadışı ve şiddet içeren yöntemler kullanacaklarını söyler. Macer, bu yöntemleri kabul etmek istemese de, operasyonun başarılı olması için Graver'ın ekibine katılır.

Operasyon sırasında, Macer, kartellerin ve yasadışı yollarla çalışan ABD hükümetinin acımasızlığını yakından görür. Macer, bu deneyimler sonucunda, dünyayı ve kendi rolünü yeniden düşünmeye başlar.