126 Görüntülenme
Sınır Tanımayan
7.1 IMDB Puanı

Sınır Tanımayan

(Nowhere Boy)
Senaryo Julia Baird, Matt Greenhalgh
Ödüller 4 BAFTA 6 wins & 21 nominations total.Nominated for 4 BAFTA 6 ödül & 21 Adaylık. total
Sınır Tanımayan izle ⭐ Sınır Tanımayan (Nowhere Boy) 2009 - İngiltere yapımı Biyografi, Dram ve Müzik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Nowhere Boy (2009) filmi, Beatles'ın efsanevi solisti John Lennon'ın gençlik yıllarını konu alıyor. Film, Lennon'ın teyzesi Mimi ve annesi Julia'nın etkisinden kaçışını ve müzikte bulduğu sığınağı anlatıyor.

Lennon, Liverpool'da büyüyen yalnız ve meraklı bir gençtir. Teyzesi Mimi tarafından büyütülmektedir, annesi Julia ise bir diğer erkekle birlikte yaşamaktadır. Lennon'ın annesi ve Julia'nın erkek arkadaşı, Lennon'a müzik aşısını aşılarlar. Lennon, annesinden gitar çalmayı öğrenir ve kendi şarkılarını yazmaya başlar.

Lennon, okulda uyumsuz bir öğrencidir ve sık sık başını belaya sokar. Ancak, müzik onun hayatında bir çıkış noktası olur. Lennon, Paul McCartney ile tanışır ve birlikte The Quarrymen adında bir grup kurarlar. Grup, Liverpool'daki müzik sahnesinde hızla yükselir ve sonunda The Beatles'a dönüşür.

Nowhere Boy filmi, Lennon'ın gençlik yıllarındaki zorlukları ve müzikal yolculuğunu samimi bir şekilde anlatıyor. Film, Lennon'ın annesiyle olan karmaşık ilişkisini, teyzesi Mimi ile arasındaki çelişkileri ve Paul McCartney ile kurduğu dostluğa odaklanıyor.