44 Görüntülenme
Şirinler: Kayıp Köy
6.0 IMDB Puanı

Şirinler: Kayıp Köy

(Smurfs: The Lost Village)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Stacey Harman, Pamela Ribon, Peyo
Ödüller 1 ödül & 6 Adaylık.
Şirinler: Kayıp Köy izle ⭐ Şirinler: Kayıp Köy (Smurfs: The Lost Village) 2017 - Amerika yapımı Animasyon, Macera ve Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Smurfs: The Lost Village (Şirinler: Kayıp Köy), 2017 yılı yapımı bir animasyon filmidir. Film, Smurfette ve arkadaşlarının, Smurf Köyü'nün derinliklerinde gizli olduğunu keşfettikleri kayıp bir Smurf köyünü bulma maceralarını anlatıyor.

Film, Smurfette'in kendine benzeyen diğer yaratıklar görmeye başlamasıyla başlar. Şirin Baba, Kayıp Köy efsanesine pek inanmasa da Şirine, yanına Güçlü, Sakar ve Gözlüklü Şirin'i de alarak Kayıp Köy'ü bulabilmek için Yasak Orman'a doğru yola çıkar.

Ancak kötü kalpli Gargamel'in de bu haritadan haberi olur ve o da bu gizemli köyün peşine düşer.

Şirinler ve arkadaşları, Yasak Orman'da birçok tehlikeyle karşılaşırlar. Ancak birbirlerine olan bağlılıkları sayesinde tüm zorlukların üstesinden gelirler.

Sonunda Şirinler, Kayıp Köy'ü bulmayı başarırlar. Kayıp Köy, beyaz Smurflar tarafından kurulan gizli bir köyüdür. Beyaz Smurflar, mavi Smurflar gibi sihirli güçlere sahip değillerdir, ancak doğanın gücünü kullanmayı öğrenmişlerdir.

Şirinler, Kayıp Köy'de birçok yeni arkadaş edinirler ve mavi Smurflar ile beyaz Smurflar arasındaki farklılıkların aslında bir zenginlik olduğunu anlarlar.

Film, dostluğun, dayanışmanın ve farklılıkların önemini vurguluyor. Smurfs: The Lost Village, eğlenceli ve macera dolu bir film olmasının yanı sıra aynı zamanda düşündürücü bir hikaye anlatıyor.