38 Görüntülenme
Şirket
6.8 IMDB Puanı

Şirket

(The Firm)
Kategori
Yönetmen
Senaryo John Grisham, David Rabe, Robert Towne
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. 3 ödül & 7 adaylık. total
Şirket izle ⭐ Şirket (The Firm) 1993 - Amerika yapımı Dram, Gizem ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
The Firm (Şirket), 1993 yapımı bir Amerikan yasal gerilim filmidir. Filmi Sidney Pollack yönetmiştir ve başrollerde Tom Cruise, Gene Hackman, Ed Harris, Holly Hunter, Hal Holbrook ve David Strathairn yer almaktadır. Film, John Grisham'ın 1991 tarihli aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

Film, Harvard'dan başarıyla mezun olmuş çiçeği burnunda bir avukat olan Mitch McDeere'in (Cruise) hikayesini anlatıyor. Mitch, Memphis'teki bir hukuk firması olan Bendini, Lambert & Locke'tan (BL&L) cazip bir iş teklifi alır. Mitch, yeni işi ve karısı Abby (Hunter) ile yeni evlerine taşınır.

Ancak, Mitch, BL&L'in kirli işlerle uğraştığını keşfeder. Firma, Chicago'daki Morolto suç ailesinin para aklama ve vergi kaçırma operasyonlarında yer almaktadır. Mitch, bu işlerden ayrılmaya çalışır, ancak firma onu tehdit etmeye başlar.

Mitch, BL&L'in kirli işlerini açığa çıkarmaya karar verir. Ancak, bu, kendisini ve ailesini büyük bir tehlikeye atacaktır.

Film, gerilim, aksiyon ve hukuk temalarını bir araya getiriyor. Film, güçlü oyunculukları, heyecan verici hikayesi ve sürükleyici temposuyla öne çıkıyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın