37 Görüntülenme
Stagecoach: The Texas Jack Story
4.4 IMDB Puanı

Stagecoach: The Texas Jack Story

(Stagecoach: The Texas Jack Story)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 90 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Dan Benamor, Matt Williams
Stagecoach: The Texas Jack Story izle ⭐ Stagecoach: The Texas Jack Story 2016 - Kanada yapımı Batı filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Posta Arabası: Teksas Jack Hikayesi, Terry Miles tarafından yönetilen ve Trace Adkins'in, intikam peşindeki bir ABD Mareşali (Judd Nelson) onu yakalamaya çalıştığında kanun dışı yollarına geri dönmek zorunda kalan eski bir posta arabası soyguncusu Nathaniel Reed'i canlandırdığı 2016 yapımı bir Amerikan Western filmidir. .

Film, 19. yüzyılın sonlarında Teksas sınırında geçiyor. Nathaniel Reed, yeni bir sayfa açan ve hayatının aşkı Sarah (Kelly Overton) ile evlenen eski bir posta arabası soyguncusudur. Ancak intikam peşindeki ABD Mareşali Callahan'ın (Judd Nelson) şehre gelmesiyle barışçıl hayatları bozulur. Callahan, bedeli ne olursa olsun Reed'i adalete teslim etmeye kararlıdır.

Reed, Sarah'yı geride bırakarak kaçmak zorunda kalır. Eski çetesine yeniden katılır ve kanun dışı yollarına geri döner. Ancak Reed bir zamanlar olduğu adam değil. Artık özgürlüğü ve sevdiği insanları korumak için savaşıyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın