268 Görüntülenme
Stajyer
7.1 IMDB Puanı

Stajyer

(The Intern)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Nancy Meyers
Ödüller 1 ödül & 9 Adaylık.
Stajyer izle ⭐ Stajyer (The Intern) 2015 - Amerika yapımı Komedi ve Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. The Intern, 2015 yapımı bir Amerikan komedi-drama filmidir. Nancy Meyers tarafından yazılan ve yönetilen filmde Robert De Niro, Anne Hathaway, Rene Russo, Anders Holm ve Linda Lavin rol almaktadır.

Film, 70 yaşındaki Ben Whittaker'ın (Robert De Niro) emekli olduktan sonra bir moda sitesinde stajyer olarak çalışmaya başlamasını konu alır. Ben, şirket sahibi Jules Ostin'e (Anne Hathaway) yardım etmek için elinden geleni yapar. Jules, Ben'in deneyimlerinden ve bilgeliğinden yararlanır. Ben ise Jules'un şirketinde yeni bir amaç bulur.

Film, yaşlılık, iş dünyası ve yeni başlangıçlar gibi temaları ele alır. Filmin sonunda, Ben ve Jules birbirlerine arkadaş olurlar ve birbirlerinden çok şey öğrenirler.

Filmin çekimleri New York City'de yapıldı. Temel çekimler 23 Haziran 2014'te başladı ve 11 Ağustos 2014'te sona erdi.

Film, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Rotten Tomatoes'da %73'lük bir onay derecesine sahiptir. Film, 132 milyon dolarlık bir bütçeyle 194 milyon dolar hasılat elde etti.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın