65 Görüntülenme
Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi
6.4 IMDB Puanı

Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi

(Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker)
Yönetmen
Senaryo Chris Terrio, J.J. Abrams, Derek Connolly
Ödüller 3 Oscar Adaylığı. 21 ödül & 55 adaylık. total
Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi izle ⭐ Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi (Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker) 2019 - Amerika yapımı Aksiyon, Macera ve Fantastik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Ölü sanılan İmparator Palpatine'in geri dönüşüyle galaksi yeni bir tehditle karşı karşıya kalır. Galaktik ittifak, Palpatine'in güçlerini ve yeniden diriliş planını ortaya çıkarmasıyla büyük bir şok yaşar. Eski İmparator, yeni düzenini kurmak için tüm gücünü kullanmaya hazırlanır.

Rey Skywalker, Palpatine'in tehdidine karşı galaksiyi kurtarmak için yeni bir maceraya atılır. Gücünü her geçen gün geliştiren Rey, Jedi geçmişini keşfetmeye ve kendisini karanlık tarafa çeken güçlü güçle savaşmaya çalışır.

Kylo Ren, Palpatine'in yükselişinden sonra büyük bir kararsızlık içindedir. Karanlık tarafa olan bağlılığı sarsılırken, Rey'e karşı hissettiği duygular karmaşıklaşır. İmparator'un planlarını durdurmak için Rey ile işbirliği yapıp yapmayacağı ise belirsizdir.

Film, galaksinin kaderini belirleyecek son savaşa odaklanıyor. Rey, Finn, Poe Dameron, Chewbacca ve C-3PO'dan oluşan direniş grubu, Palpatine'in güçlerini yenmek için son bir hamle yapar.