158 Görüntülenme
Star Wars: Son Jedi
6.9 IMDB Puanı

Star Wars: Son Jedi

(Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi)
Yönetmen
Senaryo Rian Johnson, George Lucas
Ödüller 4 Oscar Adaylığı. 25 ödül & 98 adaylık. total
Star Wars: Son Jedi izle ⭐ Star Wars: Son Jedi (Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi) 2017 - Amerika yapımı Aksiyon, Fantastik ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017), Rian Johnson tarafından yönetilen ve yazılan epik uzay opera filmidir. Star Wars serisinin sekizinci filmidir. Film, Rey'in Luke Skywalker'dan Jedi eğitimi almasını ve Kylo Ren'in İlk Düzen'in liderliğini ele geçirmesini konu alıyor.

Film, Güç Uyanıyor filminin devamı niteliğindedir. Rey, Luke Skywalker'ın yanına giderek Jedi eğitimini almak ister. Ancak Luke, Jedi Order'ın yıkılmasından sonra Jedi olmanın anlamını sorgulamaktadır. Rey, Luke'u Jedi olmaya ikna etmeye çalışırken, Kylo Ren ise İlk Düzen'in liderliğini ele geçirir ve Starkiller Base'in yeniden inşasını başlatır.

Rey, Poe Dameron ve Finn, İlk Düzen'in Starkiller Base'i yeniden inşa etmesini engellemek için bir göreve çıkarlar. Ancak bu görev, beklenmedik bir şekilde sonlanır ve Rey, Kylo Ren ile yüzleşir. Rey, Kylo Ren'i yenmeyi başarır ve Luke'un Jedi Order'ını yeniden kurması için onu ikna eder.

The Last Jedi, Star Wars serisinin en tartışmalı filmlerinden biridir. Bazı eleştirmenler, filmin serinin geleneklerini bozduğunu ve karakterleri iyi bir şekilde işlemediğini savundu. Diğer eleştirmenler ise, filmin yeni fikirler içerdiğini ve seriye yeni bir soluk getirdiğini savundu.