113 Görüntülenme
Starship Troopers: Traitor of Mars
5.5 IMDB Puanı

Starship Troopers: Traitor of Mars

(Starship Troopers: Traitor of Mars)
Senaryo Edward Neumeier
Starship Troopers: Traitor of Mars izle ⭐ Starship Troopers: Traitor of Mars 2017 - Amerika yapımı Animasyon, Aksiyon ve Bilimkurgu filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Uzaylı böceklerle savaşan Federasyon'un usta askeri Johnny Rico, artık rütbesi düşürülmüş bir şekilde Mars'taki bir uydu istasyonunda yeni askerleri eğitmektedir.
Bu sırada, istasyon devasa bir Arachnid saldırısına uğrar. Rico ve acemi askerler, istasyonu savunmak için bir araya gelirler.
Savaşın ortasında, istasyonun yetkilisi General Jenkins, Mars'ın düştüğünü yanlış bir şekilde duyurur. Rico ve bir grup asker, hayatta kalanları bulmak ve Jenkins'i sorgulamak için Mars'a inerler.
Bu sırada, Mars'ta gizli bir operasyon yürüten bir askeri birimle karşılaşırlar. Bu birim, Mars'ın kontrolünü ele geçirmek isteyen hain bir General ile mücadele etmektedir.
Rico ve ekibi, Mars'ın düşmediğini öğrenir ve hain General'i durdurmak için birlikte çalışmak zorunda kalırlar.
Filmin sonunda, Rico ve ekibi hain General'i yenilgiye uğratır ve Mars'ı kurtarır. Jenkins ise yaptığı hatadan dolayı yargılanır.