31 Görüntülenme
Stealing Cars
5.7 IMDB Puanı

Stealing Cars

(Stealing Cars)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Steve Mackall, William Porter
Ödüller 1 ödül
Stealing Cars izle ⭐ Stealing Cars) 2015 - Amerika yapımı Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Stealing Cars, 2019 yılında gösterime giren ve Joshua Seftel tarafından yönetilen bir Amerikan drama filmidir. Film, genç bir adamın hırsızlıktan vazgeçmeye çalışmasına odaklanıyor.

Film, Danny (Ed Oxenbould) adında bir gencin hikâyesini anlatmaktadır. Danny, küçük bir kasabada yaşayan ve hırsızlık yapan bir gençtir. Danny'nin babası da bir hırsızdır ve Danny'yi de hırsızlığa teşvik etmektedir.

Bir gün, Danny, bir araba çalar ve bu arabanın içinde bir kadın ve küçük bir çocuk olduğunu fark eder. Danny, bu kadın ve çocuğa yardım etmeye karar verir ve onları polisten kaçırır.

Danny, kadın ve çocuğa yardım ederken, hırsızlıktan vazgeçmeye karar verir. Danny, yeni bir hayat kurmaya çalışırken, geçmişi de onu takip etmeye devam eder.

Stealing Cars, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Filmin oyunculukları, yönetmenliği ve senaryosu övüldü. Film, ayrıca, gençlik, suç ve pişmanlık gibi temaları da ele alıyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın