267 Görüntülenme
Sürpriz Damatlar
7.0 IMDB Puanı

Sürpriz Damatlar

(Serial Bad Weddings)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 97 dakika
Kategori
Senaryo Philippe de Chauveron, Guy Laurent
Ödüller 2 ödül & 2 Adaylık.
Sürpriz Damatlar izle ⭐ Sürpriz Damatlar (Serial Bad Weddings) 2014 - Fransa yapımı Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Serial (Bad) Weddings (Sürpriz Damatlar), 2014 yapımı bir Fransız komedi filmidir. Filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Philippe de Chauveron yapmıştır. Film, Claude ve Marie Verneuil adında Katolik bir çiftin dört kızının farklı etnik kökenlerden gelen damatlarla evlenmesini anlatıyor.

Claude ve Marie, Fransa'nın üst sınıf ailelerinden birine mensuptur. Dört güzel kızları vardır: Isabelle (Medi Sadoun), Odile (Frédéric Chau), Ségolène (Élodie Fontan) ve Laure (Julia Piaton). Isabelle bir Müslüman olan Rachid (Ary Abittan) ile, Odile bir Yahudi olan David (Frédéric Chau) ile, Ségolène bir Çinli olan Chao (Noom Diawara) ile evlenir. Claude ve Marie, kızlarının farklı etnik kökenlerden gelen damatlarla evlenmesine başta karşı çıkarlar, ancak kızlarını mutlu görmek istedikleri için onay verirler.

Ancak, Claude ve Marie'nin dördüncü kızı Laure, Katolik bir adam olan Charles (Pascal Nzonzi) ile evlenmek istediğinde çok mutlu olurlar. Ancak, Charles'ın ailesinin Afrika kökenli olduğunu öğrendiklerinde şok olurlar. Claude, Charles'ın ailesinden hiç hoşlanmaz ve düğünü sabote etmek için elinden geleni yapar.

Serial (Bad) Weddings, farklı kültürlerden gelen insanların bir araya gelmesinin zorluklarını ve güzelliklerini anlatıyor. Film, güçlü oyunculukları, komik senaryosu ve eğlenceli müziğiyle öne çıkıyor.