28 Görüntülenme
T2 Trainspotting
7.2 IMDB Puanı

T2 Trainspotting

(T2 Trainspotting)
Kategori
Yönetmen
Senaryo John Hodge, Irvine Welsh
Ödüller 6 ödül & 8 Adaylık.
T2 Trainspotting izle ⭐ T2 Trainspotting 2017 - İngiltere yapımı Komedi, Suç ve Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
T2 Trainspotting, 2017 yapımı bir İngiliz kara komedi filmidir. Film, Danny Boyle tarafından yönetilmiştir ve 1996 yapımı Trainspotting filminin devamı niteliğindedir. Film, Edinburgh'da yaşayan bir grup eroin bağımlısı gencin 20 yıl sonra hayatlarını anlatıyor.

Filmin başrolünde Ewan McGregor yer alıyor. McGregor, Mark Renton'ı canlandırıyor. Renton, uyuşturucudan kurtulmayı başarmış ve Amsterdam'da yaşamaya başlamıştır. Ancak, Renton'ın geçmişi onu bırakmaz ve Edinburgh'a geri dönmeye karar verir.

Filmin diğer önemli rollerinde Ewen Bremner, Jonny Lee Miller ve Robert Carlyle yer alıyor. Bremner, Spud'ı canlandırıyor. Spud, hala uyuşturucu bağımlısıdır ve Edinburgh'da yaşamaktadır. Miller, Sick Boy'u canlandırıyor. Sick Boy, bir porno dükkanı işletmektedir. Carlyle, Begbie'yi canlandırıyor. Begbie, hala şiddetli ve tehlikeli bir adamdır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın