41 Görüntülenme
Taksi 4
5.5 IMDB Puanı

Taksi 4

(Taxi 4)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 91 dakika
Kategori
Senaryo Luc Besson
Taksi 4 izle ⭐ Taksi 4 2007 - Fransa yapımı Aksiyon, Komedi ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Taksi 4, 2007 yapımı bir Fransız komedi ve aksiyon filmidir. Gérard Krawczyk tarafından yönetilen filmin başrollerini Samy Naceri, Frédéric Diefenthal ve Marion Cotillard paylaşmaktadır. Film, 1998 yapımı Taksi, 2000 yapımı Taksi 2 ve 2003 yapımı Taksi 3 filmlerinin devamı niteliğindedir.

Film, Marsilya'da taksicilik yapan Daniel'in (Samy Naceri) yeni bir maceraya atılmasını konu alır. Bu kez Daniel, bir Belçikalı suçlunun (Brahim Asloum) peşine düşer. Suçlu, Afrika'ya gönderilmeden önce 24 saat boyunca Marsilya polisine emanet edilmiştir. Ancak, o kadar kurnazdır ki, polis müfettişi Emilien'i (Frédéric Diefenthal) kandırarak kaçmayı başarır.

Daniel, Emilien ve onun yeni ortağı Petra (Élodie Bouchez) ile birlikte suçluyu durdurmak için harekete geçer. Film, Daniel'in hızlı ve gözü kara sürüşüyle, Belçikalı suçlunun komik ve tehlikeli halleriyle ve Daniel ile Emilien arasındaki komik ve uyumsuz ilişkisiyle doludur.