409 Görüntülenme
Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi
6.3 IMDB Puanı

Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi

(Terminator 3: Rise of the Machines)
Kategori
Yönetmen
Senaryo John Brancato, Michael Ferris, Tedi Sarafian
Ödüller 3 ödül & 24 Adaylık.
Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi izle ⭐ Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi (Terminator 3: Rise of the Machines) 2003 - Amerika yapımı Aksiyon ve Bilimkurgu filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
1
Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi (Terminator 3: Rise of the Machines), 2003 yılında gösterime giren bir bilimkurgu aksiyon filmidir. Filmin yönetmenliğini Jonathan Mostow yapmıştır. Filmin başrollerinde Arnold Schwarzenegger, Nick Stahl, Kristanna Loken ve Claire Danes yer almaktadır.

Film, Terminatör 2: Kıyamet Günü'nden (1991) yaklaşık 10 yıl sonra geçmektedir. John Connor (Stahl), annesi Sarah Connor'ın (Hamilton) ölümünden sonra sıradan bir hayat sürmektedir. Ancak, Skynet, John Connor tarafından yönetilecek olan gelecekteki insan direnişinin en iyi üyelerini öldürerek makinelerin yükselişini sağlamak için bir Terminatör olan T-X'i (Loken) zamanda geriye gönderir. T-X, John Connor ve onun kız arkadaşı Kate Brewster'ı (Danes) öldürmek için gönderilmiştir.

John Connor ve Kate Brewster, T-X'ten kaçmak için bir araya gelirler. Ancak, T-X, John Connor'ı öldürmek için her şeyi yapmaya hazırdır. John Connor ve Kate Brewster, T-X'i durdurmak ve insanlığın geleceğini kurtarmak için birlikte savaşmak zorundadırlar.

Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Film, Schwarzenegger'in performansı, aksiyon sahneleri ve görsel efektleri için övüldü. Film, dünya çapında 433 milyon dolar hasılat elde etti.