515 Görüntülenme
Terminatör 4: Kurtuluş
6.5 IMDB Puanı

Terminatör 4: Kurtuluş

(Terminator Salvation)
Yönetmen
Senaryo John Brancato, Michael Ferris
Ödüller 2 ödül & 14 Adaylık.
Terminatör 4: Kurtuluş izle ⭐ Terminatör 4: Kurtuluş (Terminator Salvation) 2009 - Amerika yapımı Aksiyon, Macera ve Bilimkurgu filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Terminatör Kurtuluş, McG tarafından yönetilen ve Christian Bale, Sam Worthington, Moon Bloodgood, Anton Yelchin, Bryce Dallas Howard, Common ve Helena Bonham Carter'ın başrol oynadığı2009 Amerikan bilim kurgu aksiyon filmidir. Terminatör serisinin dördüncü filmi ve Terminatör 2: Kıyamet Günü (1991) olaylarından sonra geçen ilk filmdir.

Film, makinelerin insanlığa karşı savaşı kazanması ve insan ırkının çoğunu yok eden bir nükleer saldırı başlatmasının ardından 2018'de geçiyor. Geriye kalan insanlar saklanarak yaşıyor ve makinelere karşı gerilla savaşı veriyor.

İnsan direnişinin lideri John Connor'dır (Bale). John Connor, makinelerin kalan insanları yok edecek ikinci bir nükleer saldırı başlatmasını engellemeye kararlıdır.

John Connor'ın makinelere karşı mücadelesine bir grup isyancı da katılıyor; bunların arasında insan olduğunu iddia eden ancak sibernetik geliştirmelere sahip gizemli bir yabancı olan Marcus Wright (Worthington) da var.