371 Görüntülenme
Terminatör 6: Kara Kader
6.2 IMDB Puanı

Terminatör 6: Kara Kader

(Terminator: Dark Fate)
Yönetmen
Senaryo David S. Goyer, Justin Rhodes, Billy Ray
Ödüller 1 ödül & 12 Adaylık.
Terminatör 6: Kara Kader izle ⭐ Terminatör 6: Kara Kader (Terminator: Dark Fate) 2019 - Amerika yapımı Aksiyon, Bilimkurgu ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Terminator: Dark Fate, 2019 yılında vizyona giren, Tim Miller tarafından yönetilen ve Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Mackenzie Davis, Natalia Reyes ve Gabriel Luna gibi oyuncuların yer aldığı bilim kurgu aksiyon filmidir. Film, Terminator 2: Judgment Day filminin devamıdır.

Film, Sarah Connor ve John Connor'ın yokluğundan 30 yıl sonra geçmektedir. Dani Ramos, Meksika'da yaşayan genç bir kadındır. Bir gün, Dani'ye, Skynet tarafından gönderilen bir Terminatör olan Rev-9 tarafından saldırı düzenlenir. Dani, Rev-9'dan kurtulmak için Sarah Connor'ın yardımını alır.

Sarah Connor, Dani'yi korumak için eski bir dostu olan Grace'in yardımını alır. Grace, Dani'yi korumak için gelecekten gönderilmiş bir insan-cyborg askeridir. Grace, Dani'yi kurtarmak için Rev-9'la savaşır.

Rev-9, Dani'yi öldürmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Sarah, Grace ve Dani, Rev-9'u durdurmak için birlikte savaşırlar. Film, Skynet'in yok edilmesine ve insanlığın geleceğine dair önemli mesajlar veriyor.