77 Görüntülenme
Terminatör: Yok Edici
8.1 IMDB Puanı

Terminatör: Yok Edici

(The Terminator)
Kategori
Yönetmen
Senaryo James Cameron, Gale Anne Hurd, William Wisher
Ödüller 8 ödül & 6 Adaylık.
Terminatör: Yok Edici izle ⭐ Terminatör: Yok Edici (The Terminator) 1984 - İngiltere yapımı Aksiyon ve Bilimkurgu filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Terminatör (1984), James Cameron tarafından yönetilen, Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton ve Michael Biehn'in başrollerini paylaştığı bir bilim kurgu aksiyon filmidir. Film, makinelere karşı insan direnişinin gelecekteki liderinin annesi Sarah Connor'ı (Hamilton) öldürmek için 2029'dan 1984'e kadar zamanda geriye gönderilen Terminatör (Schwarzenegger) olarak bilinen bir cyborg suikastçının hikayesini anlatıyor.

Sarah, Terminatör tarafından hedef alınan genç bir kadındır çünkü oğlu John Connor bir gün insan direnişini makinelere karşı zafere taşıyacaktır. John'un babası Kyle Reese (Biehn) de Sarah'yı korumak ve John'un doğmasını sağlamak için zamanda geriye gönderilir.

Terminatör, görevini tamamlamak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek amansız bir ölüm makinesidir. Sarah ve Kyle, Terminatör'den bir adım önde olmak ve hayatta kalmak için tüm kurnazlıklarını ve becerilerini kullanmak zorundadır.