52 Görüntülenme
The Birdcatcher
5.8 IMDB Puanı

The Birdcatcher

(The Birdcatcher)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Trond Morten Kristensen
Ödüller 13 ödül & 3 Adaylık.
The Birdcatcher izle ⭐ The Birdcatcher 2019 - İngiltere yapımı Dram, Gerilim ve Savaş filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Esther, Norveçli bir ailenin yanına bir çiftlikte yaşamaya gönderilir. Aile, Esther'in içinde bulunduğu kötü durumu anlayışla karşılıyor ve ona yardım etmeyi kabul ediyor. Ancak o dönemde Norveç'i işgal eden Nazilerden de korkuyorlar.

Esther gerçek kimliğini açıklamamaya dikkat etmelidir. Erkek çocuğu gibi giyiniyor ve yeni bir isim alıyor. Ayrıca akıcı bir şekilde Norveççe konuşmayı da öğreniyor.

Tüm çabalarına rağmen Esther sonunda Naziler tarafından keşfedilir. Yakalanır ve toplama kampına gönderilir. Ancak Esther hayatta kalmaya kararlıdır. Karşılaştığı zorlukların üstesinden gelmek için zekasını ve cesaretini kullanır.

Birdcatcher cesaret, dayanıklılık ve ailenin önemi hakkında dokunaklı ve ilham verici bir hikaye. Film performansları, yönetmenliği ve tarihsel doğruluğu nedeniyle övgüler aldı.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın