116 Görüntülenme
The House That Jack Built
6.8 IMDB Puanı

The House That Jack Built

(The House That Jack Built)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Lars von Trier, Jenle Hallund
Ödüller 11 ödül & 17 Adaylık.
The House That Jack Built izle ⭐ The House That Jack Built (The House That Jack Built) 2018 - Danimarka yapımı Suç, Dram ve Korku filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. The House That Jack Built (2018), Lars von Trier tarafından yazılan ve yönetilen bir deneysel psikolojik korku filmidir. Filmde Jack (Matt Dillon), 12 yıl boyunca işlediği cinayetlerin hikayesini Verge (Bruno Ganz) adında gizemli bir figüre anlatmaktadır.

Jack, 1970'lerde ABD'nin Washington eyaletinde cinayet işlemeye başlayan bir seri katiledir. Jack, cinayetlerini sanat eseri olarak görmekte ve her cinayeti farklı bir yöntemle işlemektedir. Jack, cinayetlerini işledikçe daha da sadist ve acımasız bir hale gelir.

Film, Jack'in cinayetlerini kronolojik sırayla anlatmamaktadır. Film, Jack'in cinayetlerini farklı zaman dilimlerinde ve farklı anlatım teknikleriyle sunmaktadır. Filmde, Jack'in cinayetlerinin yanı sıra Jack'in iç dünyası ve felsefesi de incelenmektedir.