171 Görüntülenme
The Midnight Sky
5.7 IMDB Puanı

The Midnight Sky

(The Midnight Sky)
Yönetmen
Senaryo Lily Brooks-Dalton, Mark L. Smith
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 5 ödül & 46 adaylık. total
The Midnight Sky izle ⭐ The Midnight Sky 2020 - Amerika yapımı Bilimkurgu, Dram ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Arktik'te yalnız bir bilim insanı, Augustine, uzayda bulunan ve Sully komutasındaki uzay gemisiyle iletişim kurmaya çalışır. Ancak bu gemi uzaya çıktığından beri Dünya post-apokaliptik bir hal almış ve yaşanmaz durumdadır. Augustine'in bulunduğu kutup bölgesi dışında Dünya'da yaşam kalmamıştır ve Augustine iletişim kurabileceği tek güçlü anten bu bölgededir.

Augustine'in amacı, uzay aracını geri dönmemeleri konusunda uyarmaktır. Çünkü Dünya artık güvenli değildir ve astronotlar geri dönerlerse ölüm onları beklemektedir. Ancak Augustine aynı zamanda yalnızdır ve gizemli bir şekilde ortaya çıkan Iris adında bir çocukla aniden bir sorumluluk üstlenir.

Film, hayatta kalma mücadelesi, insan ilişkileri, umut ve fedakarlık konularını işler. Aynı zamanda izleyiciyi uzayın derinliklerine bir yolculuğa çıkarır ve insanlığın geleceği üzerine düşündürür.