38 Görüntülenme
The Phantom Of The Opera At The Royal Albert Hall
8.8 IMDB Puanı

The Phantom Of The Opera At The Royal Albert Hall

(The Phantom of the Opera at the Royal Albert Hall)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi NCM/ Fathom
  • Film Süresi 137 dakika
Kategori
Senaryo Richard Stilgoe, Andrew Lloyd Webber, Gaston Leroux
The Phantom Of The Opera At The Royal Albert Hall izle ⭐ The Phantom Of The Opera At The Royal Albert Hall 2011 - İngiltere yapımı Dram, Müzikal ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. The Phantom of the Opera at the Royal Albert Hall, 2011 yılında çekilen ve Andrew Lloyd Webber'ın aynı adlı müzikalinin 25. yıl dönümü kutlamaları kapsamında Royal Albert Hall'da sahnelenen gösterinin kaydıdır. Film, yönetmenleri Nick Morris ve Laurence Connor tarafından yönetilmiştir.

Film, Paris Opera Binası'nda yaşayan ve dehşet saçan gizemli bir adam olan Hayalet'in hikayesini anlatıyor. Hayalet, genç soprano Christine Daaé'ye aşık olur ve onu dünya çapında ünlü bir şarkıcı yapmaya kararlıdır. Ancak Christine'in, opera binasının müdürü Raoul, Vicomte de Chagny ile de bir ilişkisi vardır.

Hayalet, Christine'i kazanmak için opera binasını terörize etmeye başlar. Ancak Christine, Hayalet'in karanlık tarafını keşfeder ve onu sevmeyi bırakarak Raoul ile birlikte olmayı seçer. Hayalet, Christine'i ve Raoul'u öldürmeye karar verir, ancak sonunda onları affeder ve opera binasından ayrılır.

The Phantom of the Opera at the Royal Albert Hall, müzikal tarihinin en başarılı müzikallerinden birinin muhteşem bir kaydıdır. Film, yıldız kadrosu, görkemli sahneleri ve büyüleyici müzikleriyle izleyicileri büyülemektedir.

Filmin başrollerinde Ramin Karimloo (Hayalet), Sierra Boggess (Christine Daaé) ve Hadley Fraser (Raoul, Vicomte de Chagny) yer almaktadır. Ayrıca filmde Michael Crawford, John Owen-Jones, Kerry Ellis ve Colm Wilkinson gibi müzikal dünyasının ünlü isimleri de konuk oyuncu olarak yer almaktadır.

The Phantom of the Opera at the Royal Albert Hall, müzikal severler için mutlaka izlenmesi gereken bir filmdir. Film, müzikalin büyüsünü beyaz perdeye taşımayı başarıyor ve izleyicileri Paris Opera Binası'nın büyülü dünyasına götürüyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın