32 Görüntülenme
The Smurfs
5.4 IMDB Puanı

The Smurfs

(The Smurfs)
Yönetmen
Senaryo J. David Stem, David N. Weiss, Jay Scherick
Ödüller 2 ödül & 8 Adaylık.
The Smurfs izle ⭐ The Smurfs) 2011 - Amerika yapımı aksiyon, komedi ve aile filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Şirinler (2011), Peyo'nun Belçika çizgi roman serisi Les Schtroumpfs'a dayanan canlı aksiyon/bilgisayar animasyonlu bir fantastik komedi filmidir. Raja Gosnell'in yönettiği filmin başrollerinde Neil Patrick Harris, Jayma Mays, Hank Azaria, Sophia Vergara, Jonathan Winters, George Lopez, Anton Yelchin ve Alan Cumming yer alıyor.

Film, Şirinlerin Büyülü Orman'daki köylerinden kazara New York City'ye nakledilmelerini konu alıyor. Şirinler, New York'tayken kötü büyücü Gargamel onları bulmadan önce köylerine geri dönmenin bir yolunu bulmalıdır.

Gargamel, Şirinleri yakalayıp onların sihirli özlerini kullanarak kendisini dünyanın en güçlü büyücüsü yapacak güçlü bir iksir yaratmaya kararlıdır. Şirinler, Gargamel'den kaçmak ve eve dönüş yolunu bulmak için tüm kurnazlıklarını ve takım çalışmalarını kullanmak zorundadır.

Şirinler yolda Patrick ve Grace Winslow adında genç bir çiftle arkadaş olur. Winslow'lar, Şirinlerin Gargamel'den saklanmalarına ve köylerine geri dönmenin bir yolunu bulmalarına yardım eder.

Film, tüm aile için eğlenceli ve yürek ısıtan bir maceradır. Mizah, aksiyon ve heyecan dolu. Şirinler sevimli ve bağ kurulabilir karakterlerdir ve filmin dostluk ve takım çalışması mesajının her yaştan izleyicide yankı uyandıracağı kesindir.