34 Görüntülenme
4.7 IMDB Puanı

The Wonder Weeks – Harika Haftalar

(The Wonder Weeks)
Kategori
Senaryo Maikel Nijnuis, Mustafa Boudellah, Appie Boudellah
Hollandalı çocuk psikoloğu Frans Plooij ve eşi Hetty van de Rijt tarafından yazılmış bir kitaptır. Kitap, bebeklerin gelişim süreçlerini 10 haftalık dönemlere ayırarak ele almaktadır. Her dönem, bebeğin yeni bir beceriye sahip olma yolunda ilerlediğini ve bu süreçte daha fazla ağlama, huzursuzluk ve uykusuzluk gibi değişimler yaşayabileceğini anlatmaktadır.

The Wonder Weeks - Harika Haftalar izle ⭐ The Wonder Weeks - Harika Haftalar 2023 Hollanda yapımı dram, ve komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle.

The Wonder Weeks, ebeveynlere bebeklerinin gelişimini anlama ve bu süreçte onlara destek olma konusunda yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Kitap, ebeveynlerin bebeklerinin gelişim dönemlerini takip edebilmeleri için bir takvim de içermektedir.The Wonder Weeks, dünya çapında milyonlarca kez satılmış ve 40'tan fazla dile çevrilmiştir. Kitap, ebeveynler tarafından bebeklerinin gelişimini anlama konusunda çok yardımcı ve bilgilendirici olarak kabul edilmektedir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın