65 Görüntülenme
Tom ve Jerry: Film
5.3 IMDB Puanı

Tom ve Jerry: Film

(Tom & Jerry)
Yönetmen
Senaryo William Hanna, Joseph Barbera, Kevin Costello
Tom ve Jerry: Film izle ⭐ Tom ve Jerry: Film (Tom & Jerry) 2021 - Amerika yapımı Animasyon, Macera ve Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Film, New York City'de Posh Hotel adında lüks bir otelde geçiyor.
Sorun Çıkaran: Fare Jerry'nin otele yerleşmesi kaosa neden olur ve büyük bir düğün organizasyonunun hazırlıklarını sekteye uğratır.
Umutsuz Çözüm: Genç ve hırslı bir etkinlik planlayıcısı olan Kayla, düğünü mahvetmeden Jerry'den kurtulmaya kararlıdır. Başka seçeneği olmadığından sinir bozucu fareyi ortadan kaldırmak için kedi Tom'u tutar.
Kedi Fare Hijinks'i Başlıyor: Tom'un Jerry'yi yakalama çabaları lüks otelde komik kargaşaya yol açar. Onların kaotik mücadelesi sadece düğün planlarını aksatmakla kalmıyor, aynı zamanda tüm oteli tehlikeye atıyor.
Kovalamaktan Daha Fazlası: Film klasik Tom ve Jerry kovalamacası etrafında dönerken, aynı zamanda düğünü sabote etmeye ve kedi-fare ikilisine komplo kurmaya çalışan sinsi bir otel çalışanını içeren bir alt olay örgüsü de var.