73 Görüntülenme
Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü
6.2 IMDB Puanı

Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü

(Transformers: Dark of the Moon)
Yönetmen
Senaryo Ehren Kruger
Ödüller 3 Oscar Adaylığı. 11 ödül & 42 adaylık. total
Transformers: Ay'ın Karanlık Yüzü izle ⭐ Transformers: Ay'ın Karanlık Yüzü (Transformers: Dark of the Moon) 2011 - Amerika yapımı Aksiyon, Macera ve Fantastik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Transformers: Dark of the Moon filmi, 2011 yılında Michael Bay tarafından yönetilen Transformers serisinin üçüncü filmidir. Filmde, Sam Witwicky ve Optimus Prime, insanlığın varlığı için tehdit oluşturan Decepticon'larla savaşmaya devam etmektedir.

Filmin konusu, Apollo 11 görevi sırasında Ay'da bir Cybertron gemisinin keşfiyle başlar. Bu gemi, Cybertron'un eski lideri Sentinel Prime'a aittir ve Cybertron'u yeniden inşa etmek için ihtiyaç duyulan teknolojiyi taşımaktadır. Autobotlar, bu teknolojiyi ele geçirmek için Decepticon'larla yarışırlar.

Optimus Prime, Sentinel Prime'ı bulur ve onu hayata döndürür. Ancak Sentinel Prime'ın Decepticon'larla işbirliği yaptığı ortaya çıkar. Sentinel Prime ve Decepticon'lar, Dünya'yı Cybertron'a dönüştürmek için bir plan yaparlar.

Optimus Prime ve Autobotlar, Sentinel Prime ve Decepticon'ları durdurmak için savaşırlar. Chicago'da gerçekleşen destansı bir savaşın ardından, Optimus Prime, Sentinel Prime'ı öldürür ve Decepticon'ları yenilgiye uğratır.