77 Görüntülenme
Transformers: Son Şövalye
5.2 IMDB Puanı

Transformers: Son Şövalye

(Transformers: The Last Knight)
Yönetmen
Senaryo Art Marcum, Matt Holloway, Ken Nolan
Ödüller 3 ödül & 20 Adaylık.
Transformers: Son Şövalye izle ⭐ Transformers: Son Şövalye (Transformers: The Last Knight) 2017 - Amerika yapımı Aksiyon, Bilimkurgu ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Transformers: The Last Knight, 2017 yılında gösterime giren bir bilimkurgu aksiyon filmidir. Film, Transformers: Age of Extinction'ın devamıdır ve serinin beşinci filmidir.

Film, Optimus Prime'ın Cybertron'a geri döndüğü ve Dünya'yı savunmasız bıraktığı bir zamanda geçmektedir. Cade Yeager (Mark Wahlberg) ve Bumblebee, Optimus Prime'ın dönüşünü sağlamak için çalışırken, Cybertron'dan dünyaya gelen yeni bir Transformer grubu olan Quintesson'lar ile savaşmak zorunda kalırlar.

Quintesson'lar, Cybertron'un yaratıcılarıdır ve dünyayı Cybertron'u yeniden inşa etmek için bir enerji kaynağı olarak kullanmayı planlamaktadırlar. Cade Yeager ve Bumblebee, Quintesson'ları durdurmak için Oxford profesörü Vivian Wembley (Laura Haddock) ve Sir Edmund Burton (Anthony Hopkins) ile birlikte çalışmak zorundadırlar.

Film, Transformers serisinin efsanelerini paramparça etmeyi ve kahraman olmanın anlamını yeniden tanımlamayı hedefliyor. Filmde, Transformers'ın Dünya'daki varlığının gizli tarihi ve Optimus Prime'ın dönüşünün ardındaki gerçek ortaya çıkıyor.

Transformers: The Last Knight, Transformers serisinin en eleştirilen filmi oldu, ancak yine de gişede başarılı oldu. Film, görsel efektleri ve aksiyon sahneleriyle övgü aldı, ancak hikayesi ve karakterleri eleştirildi.