82 Görüntülenme
Umudunu Kaybetme
8.0 IMDB Puanı

Umudunu Kaybetme

(The Pursuit of Happyness)
Kategori
Senaryo Steve Conrad
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 12 ödül & 26 adaylık. total
Umudunu Kaybetme izle ⭐ Umudunu Kaybetme (The Pursuit of Happyness) 2006 - Amerika yapımı Biyografi ve Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. The Pursuit of Happyness (Umudunu Kaybetme), 2006 yapımı bir Amerikan biyografik drama filmidir. Chris Gardner (Will Smith) adlı tek bir babanın gerçek hikayesine dayanmaktadır. Chris, San Francisco'da karısı Linda (Thandie Newton) ve oğlu Christopher (Jaden Christopher Syre Smith) ile yaşamaktadır. Chris, kemik tarayıcıları satmaya çalışır, ancak başarılı olamaz ve maddi sıkıntılar yaşamaya başlar. Eşi Linda, bu zorluklara dayanamayarak Chris'i terk eder.

Chris ve Christopher, ev sahibi tarafından evden çıkarılınca sokaklarda yaşamaya başlarlar. Chris, gün içinde çeşitli işlerde çalışarak para kazanmaya çalışır, ancak geceleri tuvaletlerde veya düşkünler evinde uyumak zorunda kalırlar. Chris'in tek amacı, oğlu için daha iyi bir gelecek yaratmaktır.

Chris, bir gün Dean Witter Reynolds adlı bir borsa şirketinde stajyerlik fırsatı bulur. Bu stajierlik ücretli değildir, ancak Chris programa kabul edilirse borsa simsarı olma şansına sahip olacaktır. Chris, stajyerlik programına kabul edilir ve tüm zorluklara rağmen programı başarıyla tamamlar. Stajyerlik programının sonunda Chris, borsa simsarı olarak işe alınır ve sonunda başarılı bir iş kariyerine sahip olur.

The Pursuit of Happyness, umut, azim ve asla pes etmemenin önemini anlatan güçlü bir hikayedir. Film, izleyicilere hayatta ne olursa olsun asla vazgeçmemeleri ve hayallerinin peşinden koşmaları konusunda ilham verir.