85 Görüntülenme
Uzay Yolu 7: Yeni Nesil
6.6 IMDB Puanı

Uzay Yolu 7: Yeni Nesil

(Star Trek: Generations)
Yönetmen
Senaryo Gene Roddenberry, Rick Berman, Ronald D. Moore
Ödüller 2 ödül & 4 Adaylık.
Uzay Yolu 7: Yeni Nesil izle ⭐ Uzay Yolu 7: Yeni Nesil (Star Trek: Generations) 1994 - Amerika yapımı Aksiyon, Fantastik ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Star Trek Generations, 1994 yılında gösterime giren bir Amerikan bilim kurgu filmidir. Film, Star Trek: The Original Series ve Star Trek: The Next Generation serilerini birleştiren bir geçiş filmidir. Filmde, William Shatner ve Patrick Stewart, sırasıyla Kaptan James T. Kirk ve Kaptan Jean-Luc Picard rollerinde rol almaktadır.

Film, Kaptan Kirk'ün, Atılgan'ın yeni bir versiyonu olan USS Enterprise-B'nin kaptanı olarak ilk görevinde geçtiğini anlatıyor. Kirk, bir kurtarma görevi sırasında, Dr. Tolian Soran'ın (Malcolm McDowell) saldırısına uğrar. Soran, bir evreni yok etme gücüne sahip bir cihazı çalmaya çalışır.

Kirk, Soran'ı durdurmak için Picard'dan yardım ister. Picard, Atılgan-D'nin kaptanı olarak son görevinde, Soran'ın planını durdurmak için Kirk ile birlikte çalışır.

Film, iki nesil Star Trek karakterinin birlikte çalışmasını anlatıyor. Film, ayrıca, Star Trek evreninin genişliğini ve derinliğini de gözler önüne seriyor.