248 Görüntülenme
Vahşi Şeyler
6.6 IMDB Puanı

Vahşi Şeyler

(Wild Things)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Stephen Peters
Ödüller 2 ödül & 4 Adaylık.
Vahşi Şeyler izle ⭐ Vahşi Şeyler (Wild Things) 1998 - Amerika yapımı Suç, Dram ve Gizem filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Wild Things, John McNaughton tarafından yönetilen ve Stephen Peters tarafından yazılan 1998 yapımı bir Amerikan neo-noir erotik gerilim filmidir. Filmin başrollerinde Matt Dillon, Kevin Bacon, Neve Campbell ve Denise Richards yer alıyor.

Film, iki öğrencisi Kelly Van Ryan (Richards) ve Suzie Toller'a (Campbell) tecavüz etmekle suçlanan lise rehberlik danışmanı Sam Lombardo'nun (Dillon) hikayesini anlatıyor. Dedektif Ray Duquette (Bacon) vakayı araştırmakla görevlendirilir, ancak çok geçmeden hikayenin göründüğünden daha fazlası olduğunu fark eder.

Duquette daha derine indikçe yalanlar, ihanetler ve manipülasyonlarla dolu bir ağı ortaya çıkarır. Kelly ve Suzie'nin göründükleri kadar masum olmadıkları ve Sam'i tecavüzle suçlamak için kendi nedenleri olabileceği ortaya çıkar.

Wild Things seks, şiddet ve intikam temalarını araştıran karanlık ve karmaşık bir film. Aynı zamanda muhteşem sinematografisi ve erotik görüntüleri ile görsel olarak da büyüleyici bir film.

Film, 17 milyon dolarlık bir bütçeye karşılık dünya çapında 118 milyon doların üzerinde hasılat elde ederek kritik ve ticari bir başarı elde etti. Ayrıca, özellikle Dillon, Bacon, Campbell ve Richards'ın performansları nedeniyle de övgüler aldı.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın