30 Görüntülenme
Vicky’nin Gizemli Dostu
6.3 IMDB Puanı

Vicky’nin Gizemli Dostu

(Vicky and Her Mystery)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 84 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Rémi Sappe, Mathieu Oullion, Denis Imbert
Vicky'nin Gizemli Dostu izle ⭐ Vicky'nin Gizemli Dostu (Vicky and Her Mystery) 2021 - Fransa yapımı Aile, Dram ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Sekiz yaşındaki Victoria, annesinin ölümüyle yıkılır. Babası Stéphane, kızıyla yeniden bağ kurma ve iyileşmesine yardımcı olma umuduyla onunla birlikte güzel Cantal dağlarına taşınmaya karar verir. Ancak Victoria içine kapanık ve sessiz kalıyor.

Victoria, ormanda yaptığı bir yürüyüş sırasında kendisine Mystère adında bir köpek yavrusu veren bir çobanla karşılaşır. Yavru köpek hızla Victoria'nın en iyi arkadaşı olur ve hayatına neşe ve kahkahayı geri getirir. Ancak Stéphane çok geçmeden Mystère'in sıradan bir köpek olmadığını keşfeder; o bir kurt.

Tehlikeye rağmen Stéphane, Victoria'yı sevgili arkadaşından ayırmayı başaramaz. Victoria ile kurt arasındaki bağın, Mystère'in acısının üstesinden gelmesine yardımcı olacağını umarak Mystère'in gerçek kimliğini gizli tutmaya karar verir.