36 Görüntülenme
Whiplash
8.5 IMDB Puanı

Whiplash

(Whiplash)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Damien Chazelle
Ödüller 3 Oscar Kazandı. 98 ödül & 144 adaylık. total
Whiplash izle ⭐ Whiplash 2014 - Amerika yapımı Dram ve Müzikal filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Whiplash, 2014 yapımı bir Amerikan drama filmidir. Film, Damien Chazelle tarafından yazılmış ve yönetilmiştir. Başrollerinde Miles Teller ve J.K. Simmons yer almaktadır.

Film, Shaffer Konservatuvarı'nda birinci sınıf öğrencisi olan Andrew Neiman'ın hikayesini anlatıyor. Andrew, hırslı bir bateristtir ve günün birinde efsaneler arasına girmeyi hayal etmektedir.

Bir gün, Andrew'ın yeteneği, okulun en prestijli hocası olan Terence Fletcher tarafından farkedilir. Fletcher, öğrencilerine rahatsız edici boyutta sert davranan bir hocadır; öğrencilerle alay etmekten hatta onlara hakaret etmekten çekinmez.

Andrew, Fletcher'ın gözüne girebilmek için insanüstü bir çalışma sergiler. Fletcher'ın sert disiplinine rağmen, Andrew'ın yeteneği hızla gelişir.

Ancak, Fletcher'ın acımasız yöntemleri, Andrew'ın hem fiziksel hem de psikolojik olarak zarar görmesine neden olur. Andrew, Fletcher'ın baskısına dayanabilecek midir?

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın