79 Görüntülenme
Wild Things 2
4.5 IMDB Puanı

Wild Things 2

(Wild Things 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 95 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ross Helford, Andy Hurst, Stephen Peters
Wild Things 2 izle ⭐ Wild Things 2 2004 - Amerika yapımı Suç, Dram ve Gizem filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Wild Things 2, Jack Perez'in yönettiği, başrollerinde Susan Ward, Leila Arcieri ve Tim Matheson'un yer aldığı 2004 yapımı bir Amerikan erotik gerilim filmidir. 1998 yapımı Wild Things filminin devamı niteliğindedir.

Film, annesinin ölümünden sonra zengin üvey babası Niles Dunlap ile birlikte yaşayan lise son sınıf öğrencisi Brittney Havers'ı konu alıyor. Brittney'nin sınıf arkadaşı Maya King, annesinin Dunlap'la yaşadığı bir ilişkinin sonucu olarak aniden Dunlap'ın gayri meşru kızı olduğunu iddia eder.

Brittney ve Maya, Dunlap'ı ve parasını manipüle etmek için bir ittifak kurar. Onu baştan çıkarırlar ve kendilerine büyük miktarda para vermeye ikna ederler. Ancak Dunlap onlardan şüphelenir ve onları takip etmesi için özel bir dedektif tutar.

Özel dedektif, Brittney ve Maya'nın komplosuna dair kanıtları ortaya çıkarır. Ayrıca Brittney'nin annesinin ölmediğini, gizlice yaşadığını keşfeder.

Brittney ve Maya, özel dedektifle yüzleşir ve onu öldürür. Daha sonra Dunlap'ı cinayetle suçluyorlar. Dunlap tutuklandı ve cinayetle suçlandı.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın