56 Görüntülenme
Wonder Woman
7.4 IMDB Puanı

Wonder Woman

(Wonder Woman)
Yönetmen
Senaryo Allan Heinberg, Zack Snyder, Jason Fuchs
Ödüller 38 ödül & 72 Adaylık.
Wonder Woman izle ⭐ Wonder Woman 2017 - Amerika yapımı Aksiyon, Fantastik ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Wonder Woman, 2017 yılında Patty Jenkins tarafından yönetilen ve DC Comics karakteri Wonder Woman'a dayanan bir süper kahraman filmidir. Film, Amazon prensesi Diana'nın, Birinci Dünya Savaşı sırasında insanlığı kurtarmak için çıktığı yolculuğu anlatıyor.

Film, Amazonların yaşadığı Themyscira adasında başlar. Diana, Amazonların kraliçesi Hippolyta'nın kızıdır. Diana, güçlü bir savaşçı olarak yetiştirilir ve annesinin ona söylediği gibi, "Dünyada sadece iyilik ve kötülük vardır."

Günün birinde, bir Amerikan savaş uçağı Themyscira adasına düşer. Uçağın pilotu Steve Trevor, Diana'ya dünyanın büyük bir savaş halinde olduğunu anlatır. Diana, bu savaşın durdurulması gerektiğine inanır ve Steve'i kurtarmak için Themyscira'yı terk eder.

Diana, Londra'ya ulaşır ve Steve'in üstlendiği gizli bir görevi devralır. Diana, Almanların gizli bir silah geliştirdiğini ve bu silahı kullanarak dünyayı ele geçirmeyi planladığını öğrenir. Diana, Steve ile birlikte bu silahı durdurmak için çalışır.

Film, Diana'nın insanlığın bir parçası olduğunu ve dünyayı korumak için savaşmaya karar verdiğini anlatıyor. Film, aksiyon, macera ve duygusal unsurları bir araya getiren bir yapım.

Filmin başrolünde Gal Gadot yer alıyor. Gadot'a Chris Pine, Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis ve Elena Anaya gibi isimler eşlik ediyor.

Film, 89. Akademi Ödülleri'nde En İyi Kostüm Tasarımı, En İyi Görsel Efektler ve En İyi Ses Miksajı dallarında aday gösterildi. Ayrıca, 75. Altın Küre Ödülleri'nde En İyi Müzikal veya Komedi Filmi, En İyi Kadın Oyuncu - Müzikal veya Komedi (Gadot) ve En İyi Özgün Şarkı dallarında aday gösterildi ve En İyi Özgün Şarkı ödülünü kazandı.

Wonder Woman, DC Comics filmlerinin en başarılı örneklerinden biri olarak kabul ediliyor. Film, izleyicileri Birinci Dünya Savaşı'na bir yolculuğa çıkarıyor ve Diana'nın insanlığı kurtarmak için verdiği mücadeleyi gözler önüne seriyor.