18 Görüntülenme
Woodlawn
6.4 IMDB Puanı

Woodlawn

(Woodlawn)
Kategori
Senaryo Jon Erwin, Todd Gerelds, Quinton Peeples
Woodlawn izle ⭐ Woodlawn 2015 - Amerika yapımı Biyografi, Dram ve Tarih filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Woodlawn, 2015 yapımı bir Amerikan drama filmidir. Film, 1970'li yıllarda Alabama'da geçen, ırkçılığın ve şiddetin hüküm sürdüğü bir dönemde, farklı ırklardan iki gencin arkadaşlığını ve birbirlerini nasıl etkilediklerini konu alıyor.

Filmin ana karakterleri, Tony Nathan (Sean Astin) ve Jerry Sandusky (Donnie Wahlberg) isimli iki gençtir. Tony, siyah bir gençtir ve Alabama'da yaşayan bir futbol yıldızıdır. Jerry ise beyaz bir gençtir ve bir çete üyesidir.

Tony ve Jerry, bir futbol maçında karşı karşıya gelirler. Maç sırasında Tony, Jerry'i yaralar. Ancak Tony, Jerry'in yardıma ihtiyacı olduğunu fark eder ve ona yardım eder.

Tony ve Jerry, bu olaydan sonra arkadaş olurlar. Ancak arkadaşlıkları, ırkçılığın ve şiddetin hüküm sürdüğü Alabama'da kolay değildir. İki genç, arkadaşlıkları uğruna birçok zorlukla mücadele etmek zorunda kalırlar.

Woodlawn, ırkçılık, şiddet ve arkadaşlık gibi temaları işliyor. Film, izleyiciye ırkçılığın ve şiddetin yıkıcı etkilerini ve arkadaşlığın gücünü gösteriyor.