32 Görüntülenme
X-Men: Wolverine
6.7 IMDB Puanı

X-Men: Wolverine

(The Wolverine)
Yönetmen
Senaryo Mark Bomback, Scott Frank
Ödüller 2 ödül & 11 Adaylık.
X-Men: Wolverine izle ⭐ X-Men: Wolverine (The Wolverine) 2013 - Amerika yapımı Aksiyon, Bilimkurgu ve Fantastik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. X-Men: Son Direniş filminin olaylarından sonra, Wolverine, Jean Grey'in ölümünden dolayı depresyona girer ve kendini izole eder. Japonya'ya giden Wolverine, burada Yukio adlı bir kadın tarafından karşılanır. Yukio, Wolverine'i, Japonya'da yaşayan ve ölümsüzlük arayan bir adam olan Shingen Yashida'yı görmesi için ikna eder.

Wolverine, Yashida'yı ziyaret eder ve Yashida, Wolverine'in ölümsüzlüğünün sırrını bildiğini söyler. Yashida, Wolverine'i ölümsüzlüğünden kurtulması için ikna eder. Wolverine, Yashida'nın teklifini kabul eder ve ölümsüzlüğünün sırrını öğrenmeye başlar.

Ancak, Wolverine'in ölümsüzlüğünün sırrı, onu büyük bir tehlikenin içine sürükler. Wolverine, Yashida'nın ölümsüzlüğünün sırrını öğrenmeye çalışırken, aynı zamanda Yashida'nın ölümsüzlüğü ele geçirmek isteyen kızı Mariko Yashida'yı da korumaya çalışır.