71 Görüntülenme
X-Men: Yeni Mutantlar
5.3 IMDB Puanı

X-Men: Yeni Mutantlar

(The New Mutants)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Josh Boone, Knate Lee
X-Men: Yeni Mutantlar izle ⭐ X-Men: Yeni Mutantlar (The New Mutants) 2020 - Amerika yapımı Aksiyon, Korku ve Gizem filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Beş genç mutant: Illyana Rasputin (Magik), Rahne Sinclair (Wolfsbane), Sam Guthrie (Cannonball), Roberto da Costa (Sunspot) ve Danielle Moonstar (Mirage), henüz yeni yeni güçlerini keşfetmişken, kendileri için en güvenli yerin insanlar tarafından işletilen psikiyatrik bir hastane olduğu düşüncesiyle oraya götürülürler.

Bu gençlerin, Dr. Cecilia Reyes gözetiminde, güçlerini kontrol altına almayı ve toplumu tehlikeye atmayacak bireyler haline gelmeyi öğrenmeleri beklenir. Ancak hastanede tuhaf olaylar yaşanmaya başlar. Görünüşe göre, onları tedavi etmekten ziyade, güçlerinden korkup onları yok etmeye çalışıyor olabilirler.

Grup, hastanede yaşadıklarının gerçek mi yoksa psikolojik bir manipülasyon mu olduğunu anlamaya çalışırken, kendi geçmişleri ve travmalarıyla da yüzleşmek zorunda kalır. Bir yandan geçmişlerinin suçluluğuyla mücadele ederken, bir yandan da güçlerini kontrol etmeyi ve hayatta kalmayı öğrenmeye çalışırlar.