99 Görüntülenme
Yaratık 3
6.4 IMDB Puanı

Yaratık 3

(Alien³)
Yönetmen
Senaryo Dan O'Bannon, Ronald Shusett, Vincent Ward
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 5 ödül & 25 adaylık. total
Yaratık 3 izle ⭐ Yaratık 3 (Alien 3) 1992- Amerika yapımı Aksiyon, Bilimkurgu ve Korku filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Yaratık 3 (Alien³), 1992 yılında gösterime giren bir bilimkurgu korku filmidir. Film, David Fincher tarafından yönetilmiş ve Sigourney Weaver, Charles S. Dutton, Charles Dance, Brian Glover, Paul McGann, Ralph Brown, Danny Webb, Pete Postlethwaite ve Lance Henriksen gibi oyuncular rol almıştır.

Film, Ellen Ripley'in, Nostromo'dan kaçan ve dondurularak 57 yıl boyunca uzayda seyahat eden bir uzay gemisinde uyanarak başlamasını konu almaktadır. Ripley, geminin Fiorina 161 adlı bir hapishane gezegenine iniş yaptığını öğrenir. Fiorina 161, şiddete eğilimli mahkumların yaşadığı bir yerdir. Ripley, mahkumlarla birlikte, gemide saklanan bir Xenomorph ile savaşmak zorunda kalır. Film, Ellen Ripley'in hikayesinin sonunu anlatmaktadır. Film, gerilim, korku ve dram unsurlarını başarılı bir şekilde bir araya getirmektedir.