156 Görüntülenme
Yaratık: Antlaşma
6.4 IMDB Puanı

Yaratık: Antlaşma

(Alien: Covenant)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Dan O'Bannon, Ronald Shusett, Jack Paglen
Ödüller 2 ödül & 13 Adaylık.
Yaratık: Antlaşma izle ⭐ Yaratık: Antlaşma (Alien: Covenant) 2017 - İngiltere yapımı Korku, Bilimkurgu ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Yaratık: Antlaşma, 2017 yılında Ridley Scott tarafından yönetilen ve yazılan bir bilimkurgu korku filmidir. Film, 2012 yapımı Prometheus filminin devamı niteliğindedir ve Covenant adlı bir koloni gemisinin mürettebatının, bir gezegene inerek korkunç keşifler yapmasını konu alır.

Film, Covenant adlı bir koloni gemisinin mürettebatının, yeni bir yerleşim yeri bulmak için yola çıkmasını anlatıyor. Gemi, bir gezegene indiğinde, mürettebat, bu gezegenin, insanlığın kökenini bulmak için yola çıkan Prometheus ekibinin kaybolduğu gezegen olduğunu öğrenir.

Mürettebat, gezegende, David adında bir androidle karşılaşır. David, Prometheus ekibinde yer alan bir androiddir ve gezegende, yaratığın kökenlerini araştırmaktadır. David, mürettebatı, yaratıkların yaşadığı bir bölgeye götürür.

Mürettebat, yaratıkların saldırısına uğrar ve birçok kişi öldürülür. Geri kalan mürettebat, yaratıklardan kaçmak için mücadele eder.