189 Görüntülenme
Yarının Sınırında
7.9 IMDB Puanı

Yarının Sınırında

(Edge of Tomorrow)
Yönetmen
Senaryo Christopher McQuarrie, Jez Butterworth, John-Henry Butterworth
Ödüller 11 ödül & 38 Adaylık.
Yarının Sınırında izle ⭐ Yarının Sınırında (Edge of Tomorrow) 2014 - Amerika yapımı Aksiyon, Bilimkurgu ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Yarının Sınırında (2014), Doug Liman'ın yönettiği, Tom Cruise ve Emily Blunt'un başrollerini paylaştığı bir bilim kurgu aksiyon filmidir. Film, Hiroshi Sakurazaka'nın All You Need Is Kill adlı Japon hafif romanından uyarlanmıştır.

Film, Dünya'nın Mimics olarak bilinen bir uzaylı ırkı tarafından işgal edildiği yakın bir gelecekte geçiyor. Mimikler son derece zeki ve ölümcül yaratıklardır ve insan güçlerini hızla alt ederler. Savaş deneyimi olmayan bir halkla ilişkiler memuru olan Binbaşı William Cage (Cruise), Mimics'e karşı bir intihar görevinde bir asker birliğine eşlik etmek zorunda kalır. Cage birkaç dakika içinde öldürülür ama ertesi gün uyandığında aynı günü tekrar tekrar yaşadığını fark eder.

Cage başlangıçta hayal kırıklığına uğrar ve dehşete düşer, ancak sonunda zaman döngüsünü hatalarından ders çıkarmak ve daha iyi bir asker olmak için kullanabileceğini fark eder. Kendisi de zaman döngüsünü deneyimlemiş olan Özel Kuvvetler Yüzbaşı Rita Vrataski (Blunt) ile birlik olur ve birlikte Mimikleri yenmenin bir yolunu bulmak için savaşırlar.

Yarının Sınırı, benzersiz ve düşündürücü bir önermeye sahip, görsel olarak büyüleyici ve aksiyon dolu bir film. Film, ölüm, fedakarlık ve insanın zorlukların üstesinden gelme kapasitesi gibi temaları araştırıyor.