111 Görüntülenme
Yıldızlararası
8.7 IMDB Puanı

Yıldızlararası

(Interstellar)
Senaryo Jonathan Nolan, Christopher Nolan
Ödüller 1 Oscar Kazandı. 44 ödül & 148 adaylık. total
Yıldızlararası izle ⭐ Yıldızlararası (Interstellar) 2014 - Amerika yapımı Macera, Dram ve Bilimkurgu filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Interstellar, 2014 yılında Christopher Nolan tarafından yönetilen ve Christopher Nolan ve Jonathan Nolan tarafından yazılan bir bilimkurgu filmidir. Filmde Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Bill Irwin, Ellen Burstyn ve Michael Caine rol almaktadır. Film, Dünya'nın yaşanmaz hale gelmesinden sonra, bir grup astronotun yeni bir yaşam alanı bulmak için bir solucan deliğinden geçerek uzaya yolculuk etmesini konu alır.

Film, 2067 yılında geçmektedir. Dünya, küresel ısınma ve çevre kirliliği nedeniyle yaşanamaz hale gelmiştir. İnsanların hayatta kalmak için yeni bir yaşam alanı bulmaları gerekmektedir.

Joseph Cooper, eski bir NASA pilotu ve mühendistir. Cooper, kızı Murph'ın yardımıyla, Dünya'nın dışında yaşanabilir bir gezegen aramak için bir plan geliştirir.

Cooper, bir grup astronotla birlikte, bir solucan deliğinden geçerek uzaya yolculuk eder. Solucan deliği, onları başka bir galakside bulunan üç yaşanabilir gezegene götürür.

Astronotlar, bu gezegenleri keşfetmeye başlarlar. Ancak, gezegenlerden birinin yüzeyi çok sıcak, diğerinin yüzeyi çok soğuk ve üçüncüsünün yüzeyi çok zehirlidir.

Astronotlar, bu zorluklar karşısında, insanlığın geleceğini kurtarmak için bir yol bulmaya çalışırlar.

Interstellar, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Film, görsel efektleri, müziği ve hikayesi ile övüldü. Film, dünya çapında 677 milyon dolar hasılat elde etti.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın