119 Görüntülenme
Yip Man 4: Final
7.0 IMDB Puanı

Yip Man 4: Final

(Ip Man 4: The Finale)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Edmond Wong, Hiroshi Fukazawa, Tai-lee Chan
Ödüller 12 ödül & 11 Adaylık.
Yip Man 4: Final izle ⭐ Yip Man 4: Final 2019 - Çin yapımı Aksiyon, Biyografi ve Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Yip Man 4: Final, Donnie Yen'in başrolünde oynadığı, 2019 yapımı bir Hong Kong aksiyon filmidir. Film, Wing Chun dövüş sanatının ustası Yip Man'ın hayatının son yıllarını konu alıyor.

Film, Yip Man'ın oğlu Ip Chun'un, Amerika Birleşik Devletleri'nde bir Wing Chun okulu açmak için babasıyla birlikte San Francisco'ya gitmesiyle başlar. Yip Man, Amerika'da Wing Chun'u tanıtmak ve Çinli göçmenlerin haklarını savunmak için mücadele eder.

Filmin ana çatışması, Yip Man'ın Wing Chun'u Amerika'da tanıtma çabalarına karşı çıkan, Amerikalı bir boksör olan Frank (Scott Adkins) ile olan mücadelesidir. Frank, Wing Chun'un bir dövüş sanatı olarak gerçekliğini sorgular ve Yip Man'ı ringe davet eder.

Yip Man, Frank'i yenerek Wing Chun'un gerçekliğini kanıtlar. Ancak, bu mücadele Yip Man'ın sağlığı için ağır bir bedel olur. Film, Yip Man'ın ölümüyle sona erer.