152 Görüntülenme
Zaman Yolcuları
6.9 IMDB Puanı

Zaman Yolcuları

(Safety Not Guaranteed)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Derek Connolly
Ödüller 8 ödül & 18 Adaylık.
Zaman Yolcuları izle ⭐ Zaman Yolcuları (Safety Not Guaranteed) 2012 - Amerika yapımı TÜR, TÜR ve TÜR filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Güvenlik Garantili Değil (2012), gazetedeki tuhaf bir gizli reklamı araştırmakla görevlendirilen Seattle dergisi yazarı Jeff (Jake Johnson) hakkında bir bilim kurgu komedi-drama filmi:

"ARANIYOR: Benimle birlikte zamanda geriye gidecek biri. Bu bir şaka değil. Ücret: asgari ücret ve bahşiş."

Reklamın yazarı Jeff (Mark Duplass), arka bahçesinde bir zaman makinesi yaptığını iddia eden, sosyal açıdan garip ve eksantrik bir adamdır. John F. Kennedy suikastını önlemek için 1969'a yapacağı yolculukta kendisine katılacak bir ortak arıyor.

Jeff başlangıçta Kenneth'in iddialarına şüpheyle yaklaşır, ancak sonunda Kenneth'in samimiyeti ve görevine olan tutkusu karşısında ikna olur. Bunu aynı zamanda dergisi için büyük bir hikaye fırsatı olarak da görüyor.

Jeff, Kenneth'i ve zaman makinesini araştırmasına yardımcı olmak için dergideki iki iş arkadaşı Darius (Aubrey Plaza) ve Arnau'yu (Karan Soni) yanında getirir. Darius, başlangıçta dahil olmak konusunda isteksiz olan alaycı ve alaycı bir genç kadındır, ancak sonunda Kenneth'e ve görevine ısınır. Arnau, memnun etmeye hevesli, utangaç ve sosyal açıdan garip bir genç adamdır.

Üçü, Kenneth'le birkaç gün geçirerek onu tanıyor ve zaman makinesi hakkında daha fazla şey öğreniyor. Ayrıca Kenneth'in misyonuna inanmaya başlarlar.

Zaman yolculuğu deneyinin yapılacağı gün Jeff, Darius ve Kenneth zaman makinesine biner ve 1969'a giderler. Ancak zaman makinesinde bir şeyler ters gider ve geçmişte mahsur kalırlar.

Jeff, Darius ve Kenneth'in artık günümüze dönmenin bir yolunu bulmaları gerekiyor. Yol boyunca birbirleri ve kendileri hakkında daha fazla şey öğrenirler.

Güvenlik Garantili Değil, dostluk, aşk ve ikinci şansın gücü hakkında iç açıcı ve eğlenceli bir film. Aynı zamanda zamanın doğası ve hayatta yaptığımız seçimler üzerine bir meditasyondur.

Film dünya çapında 6 milyon doların üzerinde hasılat elde ederek kritik ve ticari bir başarı elde etti. Sundance Film Festivali Büyük Jüri Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödüle aday gösterildi.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın